Expresverzending Wacht minder, speel meer

Drone net [Standaard afmeting]

Aangepaste lengte drone net vervaardigd uit 2mm HDPE geknoopt garen met 48mm gaas. Boven- en onderzijde overlocked randen voor eenvoudige installatie. Drone kooinet is UV behandeld en rotbestendig om achteruitgang te voorkomen.

Vaak samen gekocht

UV-gestabiliseerd drone netten met aanpasbare lengte

Op maat gemaakte drone netten verkrijgbaar

Beschikbare hoogtes:

  • Opties gaande van 1,2m tot 15,2m
  • Mesh: 48mm

Materiaal

  • Geknoopt 2mm HDPE touw

Diversen

  • Net is UV-behandeld en rotbestendig
  • Kleur: zwart
  • Let op: De gewenste lengte van het drone net moet handmatig worden ingevoerd in de “Lengte” box 

Hoogwaardige drone drop-in netten beschikbaar in een reeks verschillende hoogtes met aangepaste lengtes

Ontworpen om zelfs de kleinste drones tegen te houden als ze in het drop-in net terechtkomen. Dit drone net met aangepaste lengtes is vervaardigd uit 2mm geknoopt HDPE-touw met 48mm gaas. De kleine vierkantjes van het net zorgen ervoor dat zowel deelnemers als toeschouwers een onbelemmerd zicht hebben op je UAV insluitingskooi zonder het risico te lopen dat een verdwaalde drone door je net glipt en per ongeluk een toeschouwer raakt.

  • Drop-in drone kooinetten verkrijgbaar in hoogtes tussen 1,2m en 15,2m
  • Vervaardigd uit 2mm geknoopt HDPE-touw met 48mm maaswijdte
  • Drone kooinetten zijn rotbestendig en UV-gestabiliseerd om aantasting door het weer te voorkomen.
  • Overlockte boven- en onderkanten voorkomen het risico dat uw drone kooinet rafelt.
  • Om de lengte van uw gaas te selecteren voert u handmatig uw gewenste lengte in de “lengte box” in

Perfect voor zowel binnen als buiten dronekooien, dit inperkingsnet is rotvrij en UV-behandeld. Deze premium eigenschappen zorgen ervoor dat noch zware regenval, noch continue blootstelling aan intens zonlicht ervoor zorgt dat uw gaas na verloop van tijd zal corroderen. Om uw aangepaste lengte drone net verder te versterken, zijn zowel de boven- als de onderzijde van het net overlocked. Door deze stevige constructie wordt het risico van rafelen van het net voorkomen en wordt tegelijkertijd de totale duurzaamheid van het gaas van de dronekooi verhoogd.

Op maat gemaakt om precies te passen in uw huidige drone-inperkingskooi en beschikbaar in verschillende hoogtes tussen 1,2m en 15,2m met een aanpasbare lengte. Het aangepaste karakter van dit net zorgt ervoor dat u een nauwsluitend net kunt creëren dat geen enkele opening heeft waar drones kunnen ontsnappen.

Let op: U zult de exacte gewenste afmetingen moeten ingeven.

0.0 star rating 0 Beoordelingen

SCHRIJF EEN REVIEW

* Geeft een verplicht veld aan

* Score:
*
*
Titel en inhoud van de review kunnen niet leeg zijn Het veld van de vraag mag niet leeg zijn Geef een beoordeling met sterren voor deze review Veldnaam mag niet leeg zijn Uw review is al ingediend. Maximumlengte is overschreden Vul alle verplichte velden (*) in Een of meer van uw antwoorden voldoen niet aan de vereiste criteria
Bedankt voor het plaatsen van een review!
Wij waarderen uw bijdrage. Deel uw beoordeling, zodat iedereen er van kan genieten.
Bedankt voor het plaatsen van een review!
Uw mening is verzonden en staat in de wachtrij om door onze medewerkers gepubliceerd te worden.

STEL EEN VRAAG

* Geeft een verplicht veld aan

Titel en inhoud van de review kunnen niet leeg zijn Het veld van de vraag mag niet leeg zijn Geef een beoordeling met sterren voor deze review Veldnaam mag niet leeg zijn Uw review is al ingediend. Maximumlengte is overschreden Vul alle verplichte velden (*) in Een of meer van uw antwoorden voldoen niet aan de vereiste criteria
Bedankt voor het plaatsen van een vraag!
Klik op de link in de bevestigingsmail die we zojuist naar uw gestuurd hebben om uw vraag op te sturen.

uw vraag zal op de website verschijnen zodra iemand hierop antwoord.
Alles wissen
Resultaten bijwerken
Terug naar boven